Jdi na obsah Jdi na menu
 


SCENE

Obrazek

Scene Girls se oblékají výstředně - nosí barevná trika s vtipným potiskem, krátké sukně. Scene Girls mají šílený účes, různých barev. Vlasy si zdobí barevnými a veselými sponkami. Scene Girls mají většinou piercing, třeba ve rtu, tunel v uchu, nebo kdekoliv jinde. Scene Girls mají profily na internetu, třeba na Myspace. Vyměňují si svoje scene fotky atd. Scene Girls jsou přátelské k lidem, středem pozornosti, scene má hodně přátel.Scene Girls chodí na koncerty, poslouchají prostě co chtějí - punk, metal, rock, rap, indie..

Obrazek

Scene Girls jsou velmi veselé a pořád se smějí. Nemají rády smutné lidi, kteří berou vše příliš vážně. Velmi populární je být sXe, což znamená nekouřit, nepít alkohol, nebrat drogy. Hodně Scene Girls jsou veganky, ale ne vždy to dodržují.

Scene Girls milují zábavu kolem sebe. Mnoho lidí si plete scene kids s emo. Rozdíl je hlavně v tom, že Scene Girls tolik nedbají na jediném stylu hudby. Někteřé z nich poslouchají třeba i rap či hiphop, s čímž se u emo často nesetkáme.

A na závěr Scene Girls netvrdí že jsou scene, Scene Girls jsou prostě své.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

EMO

(EmO_Lůů, 9. 8. 2010 17:33)

EMO 4ever.. :P :D

cOoL

(VErUnKá, 3. 4. 2010 9:15)

Moc hezký to tu je ..Vážně..=o** Se zatim tedy mějté ..Ahujky..;))

scene??!

(diamond lucky girl, 29. 10. 2009 14:08)

jako rozdíl v hudbe mezi scene a emo neni tak moc vyrazny rozlisovat scene od emo bys mela uz na prvni pohled podivej se na emo a vedle si dej scene rozdilu je hodne a hlavne na prvni pohled ...a ta prvni holka mi neprijde moc scene(nwm mno jen si to myslim)

PS:mela bysis to tu udelat hezcejc....papa

Nic moc tady!!!

(ÁjušQ@, 17. 9. 2009 15:25)

Ahoj promiň,ale myslím se že by sis to tu Mohl/a zlepšit.Celkem nuda,ale jako nemáš to tu moc Cool.Sice viděla sem i horší,ale přesto ti To musím napsat.Prostě Zlepši si to Tu!Díky moc.A měj Se :) Páčko